SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bohaterowie i antybohaterowie Polski w specjalnym wydaniu „Do Rzeczy”

W piątek 26 kwietnia br. na rynku ukazało się specjalne wydanie „Tygodnika Do Rzeczy” (Orle Pióro) zatytułowane „Ludzie”. Na 100 stronach magazynu publicyści tytułu przybliżają sylwetki bohaterów i antybohaterów współczesnej Polski.

- Sam dobór zarówno bohaterów, jak i antybohaterów jest subiektywny. Pewnie inna redakcja wskazałaby inne osoby. W żadnym razie nie chcemy też powiedzieć, że ci właśnie ludzie, których portrety czytelnicy odnajdą na naszych łamach, w całości odpowiadają za polskie tu i teraz - pisze we wstępniaku redaktor naczelny „Do Rzeczy” Paweł Lisicki.

W numerze znalazły się sylwetki Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego, Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego i gen. Wojciecha Jaruzelskiego, a także m.in. Adama Michnika, Andrzeja Wajdy, Tomasza Lisa, Moniki Olejnik, ks. prof. Józefa Tischnera i Stefana Kisielewskiego.

Wydanie „Do Rzeczy. Ludzie” liczy 100 stron i kosztuje 6,95 zł. Magazyn będzie w sprzedaży przez miesiąc.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem „Do Rzeczy” w lutym br. wyniosła 115 501  egz. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Bohaterowie i antybohaterowie Polski w specjalnym wydaniu „Do Rzeczy”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolek
bardzo ciekawy, dobre krotkie biografie o osobach ktore byly znane a jak mniej znane to wplywowe;] Taka Pani Nina Terentiew ktora odpowiada za to co ogladamy:P
odpowiedź
User
edo
A gdzie jest Durczok, władca modeliny (przez modelinę mam namyśli widzów TVN synonim wyborców PO) Swoją Drogą jest rzecz jedna, PIĘKNA, która mnie urzeka w tej okładce, to że Lis, jako jedyny ma swój własny kolor. Dla tego miłośnika własnych bohomazów myślowych to może być niemałe pochlebstwo.
odpowiedź
User
zaprzeczenie
Jak można we wstępniaku napisać ze ci tytułowi bohaterowie to jednak nie najważniejsze postacie. To po co to pisać? To tak jakby po meczu Borusia Real napisać o bohaterze Benzemi.
odpowiedź