Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-03-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Responsywna, przejrzysta i elegancka – nowa witryna DoRzeczy.pl

150x110

Przejrzysta, intuicyjna, o prostej i logicznej nawigacji – taka jest nowa witryna DoRzeczy.pl. Służy przede wszystkim promowaniu treści z najnowszych wydań tygodnika „Do Rzeczy”, miesięcznika „Historia Do Rzeczy” oraz ich autorów.

Wraz z oddaniem do użytku nowej witryny, publicyści „Do Rzeczy” zyskali wygodne i skuteczne narzędzie komunikacji z czytelnikami. Strona jest powiązana z serwisami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Google+, You Tube, LinkedIn, Pinterest. Oprócz linkowania do swoich profili w serwisach społecznościowych, na nowej stronie autorzy mają możliwość linkowania do stron internetowych, blogów, Księgarni Do Rzeczy, Salonu24, TV Republika oraz Radia Wnet. Komentarze pod artykułami są powiązane z serwisem Facebook, przez co autorzy komentarzy nie są anonimowi. Na stronie jest również Kalendarium – kalendarz wydarzeń, debat, spotkań i wieczorów autorskich poszczególnych autorów związanych z „Do Rzeczy”.

„W tej chwili to jedna z najbardziej przejrzystych i przyjaznych witryn w polskim Internecie. Z jednej strony pokazuje to co najważniejsze w tygodniku, z drugiej pozwala uczestniczyć w ważnych, publicznych debatach. Elegancja i styl nie do pobicia!” – ocenia Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”. 

„Naszym zamiarem nie było tworzenie kolejnego portalu czy serwisu internetowego. Strona DoRzeczy.pl służy dwóm celom:  żywej komunikacji autorów z Czytelnikami oraz promocji autorów. Siłą Do Rzeczy są znane nazwiska publicystów i oryginalne, wyraziste treści. Staraliśmy się nie popsuć przyjemności czytania: tytuły są duże, a podstrony z artykułami przejrzyste. Wkrótce będziemy dodawali kolejne funkcjonalności” – podkreśla Jerzy Szulwic, który odpowiada za rozwój nowych mediów w PMPG.

Nowa witryna DoRzeczy.pl jest responsywna, automatycznie dostosowuje się do rozdzielczosci urzadzenia na jakim jest ogladana. Dzięki temu można ją wygodnie czytać zarówno na monitorze komputera, jak i na tablecie i smartfonie, bez względu na wielkość ich wyświetlacza.

Wraz z uruchomieniem nowej witryny DoRzeczy.pl, na www uruchomiono również podstronę przeznaczona do promocji miesięcznika „Historia Do Rzeczy” (www.historia.dorzeczy.pl). Jednocześnie „Historia Do Rzeczy” została również udostępniona w systemie e-wydań wydawcy (ewydanie.historiadorzeczy.pl), umożliwiającym łatwe przeglądanie wydania na wszystkich nośnikach bez względu na format. W tym samym formacie dostępny jest również tygodnik „Do Rzeczy” (http://ewydanie.dorzeczy.pl/).

To uzupełnia ofertę cyfrowych wydań zarówno tygodnika „Do Rzeczy”, jak i miesięcznika „Historia Do Rzeczy”, które już wcześniej były dostępne u dystrybutorów e-prasy oraz w aplikacjach na urządzenia mobilne.

Strona DoRzeczy.pl została zaprojektowana i wykonana przez zespół rozwoju oprogramowania Platformy Mediowej Point Group.

 





Tylko na WirtualneMedia.pl

Galeria

PR NEWS